Haberler


Duyurular

 

06
DEMİRYOLU İŞLETMECİLİĞİ YETKİLENDİRME YÖNETMELİĞİ

Sayın Üyemiz;

Demiryolu İşletmeciliği Yetkilendirme Yönetmeliği ile ilgili Odamız’a gelen yazı ekteki dosyadadır. 

[Devamını oku...]

06
AB ÇEVRE ÖDÜLLERİ 2017

Sayın Üyemiz;

AB Çevre Ödülleri 2017 Türkiye Programı başvuruları 17 Temmuz 2017 Pazartesi gününe kadar uzatılmıştır. Ayrıntılı bilgilere www.rec.org.tr/projeler/abco web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

[Devamını oku...]

05
SİAL MİDDLE EAST FUARI HK.

Sayın Üyemiz;

Birliğimiz’den Sial Fuarı ile ilgili Odamız’a gelen yazı ekteki dosyadadır. 

[Devamını oku...]

05
  İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentörlük Projesi Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden Odamız’a gelen yazı aşağıda ayrıntılı bilgiler ekteki dosyadadır.

Bilindiği üzere, Meclisimiz ve Sabancı Üniversitesi işbirliği ile ülkemizin 41 ihracatçı firması, 22 üniversiteden 30 mentörünün katılımıyla 1 Kasım 2016 tarihinde başlamış olan İnoSuit Projesi; ülkemizin ihracat gücünü yüksek katma değerli üretimle arttırmak amacıyla, özgün ve bilimsel bir yaklaşımı ve metodolojiyi hayata geçirmeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda, ülkemizde “inovasyon yönetimi” ile üniversite-sanayi işbirliği konularında yetkinliği bulunan üniversitelerimiz ve akademisyenlerimiz ile “kurumsal inovasyon sistemlerini” oluşturmayı hedefleyen ihracatçı firmalarımız eşleştirilmiş ve kapsamlı, odaklı, uygulamaya dönük ve bilimsel bir çalışma ile başarılı kazanımlar elde edilmiştir.

 

Bu amaçla, projenin 2. döneminden itibaren sene içerisinde projeye katılım için farklı dönemlerde gelen talepleri ve başvuruları cevaplamakta gecikmemek amacıyla, proje başvurularının sene içerisinde 4 ayrı dönemde (Ekim, Ocak, Nisan ve Temmuz ayı) alınmasına karar verilmiştir. Ayrıca Ekim 2017’de başlaması planlanan dönemden itibaren, projeye katılım göstermek isteyen ve “inovasyon yönetimi” konusunda deneyime / uzmanlığa sahip, üniversiteler dışından uzmanların da projeye mentör olarak katılımları mümkün olacaktır.

 

 

[Devamını oku...]

22
GÜNEY KORE SEUL İŞ GEZİSİ

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Kore Cumhuriyeti’ne yönelik yapılacak iş gezisi ile ilgili detaylar ekteki dosyada sunulmuştur. 

[Devamını oku...]

16
Bağdat’taki Almanya Büyükelçilik Binasının İnşaat/Tadilat Projesi İhalesi

Bağdat’taki Almanya Büyükelçilik Binasının İnşaat/Tadilat Projesi İhalesi

İhale Tarihi: 30.06.2017 
Ülke: IRAK 
Açıklama
Almanya’da yerleşik Alman Dışişlerine bağlı bir kurum olan REICHEL tarafından, Irak Bağdat’ta Almanya Büyükelçilik binasının İnşaat/Tadilat Projesi için Türkiye’den yüklenici bir şirket arandığı ve pazarlık usulüyle yapılacak ihaleye katılmaya niyetli firmaların “yeterlilik” için ilgi bildiriminde bulunmaya davet edildiği bildirilmiştir.

İhale ayrıntıları ekteki dosyada belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 35İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017