Haberler

21
YAPILAN DENETİMLERİ BAŞARIYLA TAMAMLADIK

2014 yılında, 4 yönetim sistemine başvurup, Türkiye’de aynı anda 4 sisteme sahip tek Oda olan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda Türk Loydu tarafından yapılan periyodik denetimler gerçekleşti.
    Türk Loydu Vakfı’nın yetkili uzmanları tarafından gerçekleştirilen  denetimler sonunda, 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sitemi ve 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’ni entegre bir şekilde uygulayan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, bu sistemlerle ilgili yapılan denetimleri başarı ile tamamladı.
      Konuyla ilgili açıklama yapan  Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu: ‘’Bilindiği gibi 2013 yılında  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda göreve geldiğimizde; Üyelerimize daha iyi hizmet vermenin yolunun Odamız’ı kurumsallaştırmak olduğu bilincinden hareketle; 2014 yılında, 4 ayrı yönetim sistemine başvurup ve aynı anda 4 yönetim sisteminin de sahibi olan Türkiye’deki tek Oda olma özelliğine kavuşmuştuk. Aynı zamanda Akreditasyon Süreci’ni başarıyla tamamlayarak, 5 yıldızlı Oda statüsüne geçmiş, Odamızın kuruluşunun 100. Yılı olan 2014 yılında, dünyanın önde gelen New York, Londra, Paris gibi şehirlerin Oda ve Borsaları ile üyelerine aynı kalitede hizmet veren Oda olma özelliğini kazandırmıştık. Bugün Türk Loydu tarafından Odamızda entegre bir şekilde uygulanan, 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri ile ilgili yapılan periyodik denetimleri başarı ile tamamladık. Köklü Gelenek, Vizyonlu Gelecek anlayışımızla, üyelerimize daha iyi hizmet vermek için yaptığımız çalışmalara yenilerini ekleyeceğiz.’’ dedi. 

[Devamını oku...]

13
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI STK'LARDAN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile birlikte Türkiye’de sivil toplumu temsil eden; Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı olan TÜRK-İŞ, TESK, MEMUR-SEN, HAK-İŞ, TZOB, TİSK ve T. KAMU-SEN; 15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirilen hain darbe girişimine karşı tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de 13 Temmuz Perşembe günü saat:11.00’de  bir araya gelerek ortak basın açıklaması düzenledi. 

[Devamını oku...]

12
DİKENSİZ YOLAR PROJEMİZ KAPSAMINDA SERA AÇILIŞIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ve İstihdam Edilebilirliklerinin Desteklenmesi Hibe Programı’’ kapsamında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak hazırladığımız ve 1 Kasım 2016 tarihinde faaliyete geçen Dikensiz Yollar Projemiz’le 15-35 yaş aralığındaki engelli gençlerimizin süs bitkisi yetiştiriciliği alanında istihdam sağlamalarına yönelik olarak devam eden teorik eğitimler sonunda, 

[Devamını oku...]

06
DEMİRYOLU İŞLETMECİLİĞİ YETKİLENDİRME YÖNETMELİĞİ

Sayın Üyemiz;

Demiryolu İşletmeciliği Yetkilendirme Yönetmeliği ile ilgili Odamız’a gelen yazı ekteki dosyadadır. 

[Devamını oku...]

06
AB ÇEVRE ÖDÜLLERİ 2017

Sayın Üyemiz;

AB Çevre Ödülleri 2017 Türkiye Programı başvuruları 17 Temmuz 2017 Pazartesi gününe kadar uzatılmıştır. Ayrıntılı bilgilere www.rec.org.tr/projeler/abco web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

[Devamını oku...]

05
SİAL MİDDLE EAST FUARI HK.

Sayın Üyemiz;

Birliğimiz’den Sial Fuarı ile ilgili Odamız’a gelen yazı ekteki dosyadadır. 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 139İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017