“Köklü Gelenek, Vizyonlu Gelecek”
1914’ ten BU YANA TÜCCARIN YANINDA
Destek Hattı +90386 213 11 86

Başkanımızın Özgeçmişi

Başkanımız

Geri Dön

Başkanımızın Özgeçmişi

1972 yılında Kırşehir’de dünyaya gelen Mustafa YILMAZ, ilkokulu ve ortaokulu Kırşehir’de okudu. Lise öğrenimini İzmir Balçova Lisesinde tamamlayan YILMAZ, 9 Eylül Üniversitesi İnşaat Bölümü mezunudur. Kırşehir Kalesi eteğinde uzun yıllardır esnaflık yapan bir aileye mensup olduğundan ticarete, Ahilik kültürüne çocukluğundan beri tanıktır.

Kurduğu şirketle 2003 yılında ofis mobilyaları sektöründe faaliyete başlayan YILMAZ, Kırşehir’deki birçok kurum ve kuruluşa çözüm ortaklığı yapmıştır. Şirketi, Kırşehir’in yanı sıra İç Anadolu’da birçok şehirde ofis mobilyası satışından sorumlu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

2009 – 2013 yılları arasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasında, Disiplin Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. 2013 yılında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş ve bu görevi 2018’ e kadar sürdürmüştür. Nisan 2018’de yapılan oda seçimleri sonrasında başkan yardımcılığı görevini üstlenen YILMAZ, 20 Kasım 2018’de yönetim kurulu üyelerinin teveccühü ve oylarıyla Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olmuştur ve 2023’de yapılan oda seçimlerinde üyelerin büyük teveccühü ile tekrar başkan seçilmiştir, 2018 yılından bu yana görevine devam etmektedir. Aynı zamanda TOBB Genel Kurul Delegesi ve TOBB Kobi Politikalar Kurulu Üyesi’dir.

Doğup büyüdüğü topraklara katkı sunmayı görev saymış; okul aile birliği başkanlığı, dernek yöneticiliği gibi çeşitli sorumlulukları da memnuniyetle üstlenmiş olan YILMAZ, evli ve dört çocuk babasıdır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.
veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.


Destek Hattı
+90386 213 11 86