“Köklü Gelenek, Vizyonlu Gelecek”
1914’ ten BU YANA TÜCCARIN YANINDA
Destek Hattı +90386 213 11 86

Başkanın Mesajı

Başkanımız

Geri Dön

Başkanın Mesajı

Saygıdeğer Üyelerimiz ve Kırşehir Halkı,

1914’te faaliyete başlamış, asırlık bir çınardır Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası. Böyle değerli bir Oda’da üye olmak, yüz yıldır çok değerli şahsiyetlerin üstlendiği başkanlık görevine layık görülmek büyük bir onur. Bu onuru bana yaşatan üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

İnsanlar, görevler geçici; kurumlar kalıcıdır. Kırşehir Ticaret Odası, son yıllarda kurumsallaşma adına önemli atılımlar yaptı; akreditasyonunu tamamlayarak yüksek standartlara kavuştu. Ahiliğin başkentine de böyle bir oda yakışırdı.

Bunları, siz değerli üyelerimizin ve halkımızın büyük teveccühünden aldığımız cesaretle başardık.

Hep daha iyisini yapmak; iş insanlarımızın, ticari kuruluşlarımızın sorunlarına çare bulmak; Kırşehir’in ticaretini ve sanayisini daha ilerilere taşımak, istihdamı çoğaltmak için bu görevdeyiz.

Refah seviyesi yüksek bir Kırşehir ortak hedefimizdir. Bu güzel şehre bir çivi çakan, taş üstüne bir taş koyan herkesin başımızın üzerinde yeri vardır. Bu görevi tüm paydaşlarımızla iletişim halinde, katılımcı bir yapıyla ve ortak akılla yürütmeye devam edeceğiz.

Hepinize verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyor; sağlıklı, mutlu günler diliyorum.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.
veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.


Destek Hattı
+90386 213 11 86