“Köklü Gelenek, Vizyonlu Gelecek”
1914’ ten BU YANA TÜCCARIN YANINDA
Destek Hattı +90386 213 11 86

Proje Ofisi

Proje Ofisi

Geri Dön

Proje Ofisi

Odamız Proje Ofisi 2010 yılında bölgenin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine yönelik çözüm mekanizmalarının doğru kaynaklarla, doğru yöntemlerle ve kurumsal bir altyapıyla doğru bir şekilde yönetilmesi ve koordinasyonun sağlanması için kurulmuştur.

Proje Ofisi, yürüttüğü projeler, gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantıları, seminerler, eğitimler, proje hazırlama ve yürütme danışmanlığı ve benzeri faaliyetler ile bölgede önemli bir farkındalık yaratarak proje kültürünün oluşması ve gelişmesine katkı sağlamakta ayrıca birçok kurumlar, kuruluşlar, yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri, girişimciler ve KOBİ’lere verilen desteklerle çok sayıda projeyi bölgemize kazandırmaktadır.

Proje Ofisi, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası bünyesine kazandırdığı projeler dışında bölgede bulunan diğer kurum ve kuruluşlara da birçok proje kazandırmış ve bu projelerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamıştır. Bu projeler sayesinde KTSO, bölgede kurumsal işbirliğin öncüsü olarak birçok kurum,  kuruluş ve STK’larla işbirliği içinde bölgeye her yönden katma değer sağlamıştır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.
veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.


Destek Hattı
+90386 213 11 86