Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

EZBERBOZAN PLATFORMU TOPLANTISININ İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu haber 21 Şubat 2020 - 12:14 'de eklendi ve 220 kez görüntülendi.
EZBERBOZAN PLATFORMU TOPLANTISININ İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Stratejik planımızın 2.10.1 maddesinde yer alan "Şehrin Kamu ve Özel Sektörden İleri Gelenleri İle ''Ezber Bozan Platformu'' Oluşturulması ve Çalışmaların Gerçekleştirilmesi" hedefi kapsamında, platform toplantısının ikincisi gerçekleştirildi.

Platformun ilk toplantısında 3 sorudan oluşan halk sorularının analizinin yapılması kararı alınmıştı. 

"Nasıl bir Kırşehir'de yaşamak istiyorsunuz, sizce Kırşehir'in en önemli 3 problemi nedir, Kırşehir Valisi / Belediye Başkanı olsanız neleri değiştirir ve geliştirirdiniz?" sorularının yer aldığı ankete 780 kişi katılmış olup, en önemli sorunlar işsizlik, trafik ve mülteci sorunu olarak analiz edilmiştir.

Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Süleyman Aslan, ÇEMAŞ Genel Müdürü Kaan Özkan, KOSGEB İl Müdürü Muzaffer Demirci, SGK İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, OSB İl Müdürü  Ömer Türkmenoğlu, Sağlık İl Müdürü Ali Bulut, Ticaret İl Müdürü  Mahmut Dalgalı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü  Metin Ülgen Kaya, Odamız Meclis Üyesi Ali Atik ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, Genel Sekreterimiz Pınar Demir ve Akademik Danışman Deniz Akgül'ün yer aldığı platform toplantıları ilimiz sorunlarına çözüm bulmak için 2 ayda bir toplanacaklar. 

Platform toplantıları sonunda hazırlanacak rapor Kırşehir Valiliği'ne ve Kırşehir Belediyesi'ne sunulacak. Ayrıca, kent vizyonuna katkı sağlamak için üniversite öğrencilerine ve farklı sektörlere yönelik anket uygulaması da olacak. 

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR