Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

KTSO 2020 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu haber 15 Mayıs 2020 - 16:58 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.
KTSO 2020 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2020 Nisan Ayı mizanı ve gelir-gider bütçesinin görüşülmesi,2019 Nisan Ayı Faaliyetleri, Basında Biz, gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet Aydın başkanlığında, Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet Aydın’nın açılış konuşmasıyla başladı.

Başkan Aydın, açılış konuşmasında şunları kaydetti: “Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2020 Nisan Ayı olağan Meclis Toplantısı’na hoş geldiniz. Hepinizi şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Nisan ayı meclis toplantımızı açıyorum.

 

Değerli Meclis Üyeleri,

 

 

  • Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa YILMAZ, Kobi Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantıda Covid-19 salgının KOBİ’lere etkisini değerlendirmek üzere elektronik ortamda yapilan toplantıda bölgelerdeki vakaların, piyasanın ve üyelerin durumları, bankaların ve hükümetin aldığı tedbirlere ilişkin görüşler ile alınması gereken ilave tedbirler görüşüldü.

 

  • Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa YILMAZ Telekonferans Yöntemi ile Birlik Başkanımız Sn Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında 365 Oda ve Borsa başkanlarımızın katılımı ile video konferans gerçekleştirdiler. Toplantıda Covid-19 salgınının ekonomiye yönelik etkileri ve alınan tedbirler istişare edildi.

 

  • Bildiğiniz üzere odamız tarafından Ahiler Kalkınma Ajansı 2019 yılı Fizibilite Desteği’ne başvuru yapıldı. Bu kapsamda “Kırşehir’in Dijital Belleği Müzesi“ başlıklı projemizin çalıştayı gerçekleştirildi.

 

  • Covid 19 salgını nedeniyle zor günler geçiren üyelerimize rahatlatmak bir nebze nefes olmak için TOBB ve Denizbank arasında imzalanan Nefes Kredisi protokolü kapsamında, 28 Nisan 2020 tarihinden itibaren Denizbank Kırşehir Şubesine Nefes Kredisi başvuruları başladı.

 

  • Üyelerimizin talepleri doğrultusunda Halkbankası Can Suyu Kredisi başvuruları başladı ve odamıza kayıtlı şahıs firmaları krediden yararlanma imkanı sağlandı.

  • Akreditasyon Sistemi kapsamında, Stratejik Planımızın; İl ve Üyelere Yönelik Ekonomik, Sosyal, Kültürel ve Teknolojik Projeleri Hayata Geçirerek Katma Değer Yaratmak amacı kapsamında, Odamız toplantı salonunda Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, Genel Sekreterimiz Pınar Demir ve İl Tarım Müdürü Kenan Şahin, Şube Müdürü Ersin Öğülmüş ve Ziraat Mühendisi Müfide Akgün'ün katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi

 

Nisan Ayı Faaliyetlerimiz şöyle;

 

Nisan ayında 10 yeni üye kaydı yapılmış, Askıda olan 1 üyemiz geçmiş dönem aidatlarının ödemesini gerçekleştirerek faal duruma geçmişlerdir.

 

15.05.2020. tarihi itibari ile Toplam Faal Üye Sayımız: 1683

 

 

2019 NİSAN AYI BASIN YAYIN FAALİYETLERİ

YEREL BASINDA GÖRÜNME SAYISI

46

WEB SAYFASI ZİYARETÇİ SAYISI

5.945

WEB SAYFASI FARKLI GÖRÜNTÜLEME SAYISI

4.526

SAYFADA GEÇİRİLEN ORTALAMA SÜRE

01:17

HEMEN ÇIKMA ORANI

%47.45

ÇIKIŞ YÜZDESİ

%36,11

FACEBOOK TAKİPÇİ VE BEĞENEN SAYISI

Takipçi:4.947 Beğeni:3.746 


TWİTTER TAKİPÇİ SAYISI

1.120

 

INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYISI

 

137

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR