Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ODAMIZ KASIM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Bu haber 08 Kasım 2019 - 16:32 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.
ODAMIZ KASIM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Meclis Toplantısı’nda, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ gündem dışı konuşma gerçekleştirdi. Akabinde olağan meclis toplantısına geçildi.2019 Ekim ayı Hesapları İnceleme Komisyonu Kararı, 2019 Ekim Ayı mizanının görüşülmesi ve 2019 Ekim Ayı Faaliyetleri gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet AYDIN’ın başkanlığında, Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Meclis Toplantısı’nda, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ gündem dışı konuşma gerçekleştirdi. Akabinde olağan meclis toplantısına geçildi.2019 Ekim ayı Hesapları İnceleme Komisyonu Kararı, 2019 Ekim Ayı mizanının görüşülmesi ve 2019 Ekim Ayı Faaliyetleri gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet AYDIN’ın başkanlığında, Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet AYDIN’ın açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Aydın, açılış konuşmasında şunları kaydetti: ” Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Kasım Ayı olağan Meclis Toplantısı’na hoş geldiniz.  Hepinizi şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Kasım ayı meclis toplantımızı açıyorum.

Değerli Meclis Üyeleri,

Bildiğiniz üzere, Ekim ayı içerisinde Odamızda, Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile “Proje Döngüsü Yönetimi” eğitimi düzenlendi. Eğitim sonunda, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz tarafından katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Değerli Meclis Üyeleri,

Bildiğiniz üzere Ekim ayı içerisinde Japonya Türkiye Büyükelçisi Akio MIYAJIMA ilimizde yürüttüğü bir takım ziyaretler çerçevesinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Mustafa YILMAZ’ ı makamında ziyaret etti. 

Değerli Meclis Üyeleri,

Bildiğiniz üzere Ekim ayı içerisinde Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz Barış Pınarı Harekatı kapsamında ortak basın açıklaması yaptı.

Değerli Meclis Üyeleri,

Bildiğiniz üzere Ekim ayı içerisinde  Özbekistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi ve Ticaret Müşaviri Sn Azizbek Salahiddinov ve Askeri Ataşe Sn Şuhrat İkramov Odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz ile görüştü ve Yeni Özbekistan Tanıtım Toplantısı düzenlendi.

Değerli Meclis Üyeleri,

Bildiğiniz üzere Ekim ayı içerisinde Odamız Yörex Yöresel Ürünler Fuarına katılmıştır.Şehrimizin tanıtımı yapılmıştır. TOBB Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu standımızı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Ekim Ayı Faaliyetlerimiz şöyle;

03.08.2019 – 29.08.2019 tarihleri arasında Odamıza,

29 yeni üye kaydedilmiş,7 üyenin kaydı silinmiştir,

Askıya geçen 1 üyemiz olmuştur.

31.10.2019 tarihi itibari ile Toplam Faal Üye Sayımız: 1650

  1. KTSO’UN KURUMSAL GELİŞİMİ

Stratejik Amaç Kurumsal Kaynakların Etkin ve Verimli Biçimde Yönetilmesi

Hedef 2.3.    Mali kaynaklar etkin biçimde izlenecektir.

Etkin bir biçimde izlenmektedir. Altı ayda bir mali performans ve nakit akışlarının analizi Yönetim Kurulu ve Meclis toplantılarında görüşülmekle birlikte her ay düzenli olarak Hesapları inceleme Komisyonu gelir/gider kalemlerini inceleyerek rapor hazırlamaktadır.

Ekim ayı içerisinde 233.584,43 – TL gelir, 117.584,18 – TL gider kaydedilmiştir.

Hedef 2.4.    Fiziksel altyapı (bina ve çalışma ortamı) iyileştirilmesi için çalışma başlamıştır bazı kısımlar bitirilmiştir.

Yol haritası çıkartılmış olup, çalışmalara Ekim ayı içerisinde başlanmıştır.

Hedef 3.3.    Tanıtım ve Haberleşme faaliyetleri geliştirilecektir.

Sosyal medya hesaplarımız ve web sayfamız etkin şekilde kullanılmakta.

Stratejik Amaç Üyeye Sunulan Hizmetlerin Geliştirilmesi

Hedef 4.3.    Politika ve Temsil faaliyetleri geliştirilecektir.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun katılımı ile inşaat sektörüne yönelik bir toplantı düzenlendi. İnşaat Sektörüne yönelik sorunlar ele alındı.

Stratejik Amaç  Sosyal Sorumluluk ve Bölgesel Kalkınmadaki Rolün Geliştirilmesi

2.8.2 Stratejik Plan Kapsamında

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2019-2023 stratejik planında yer alan “meme kanserinin erken teşhisi konusunda farkındalık artırıcı paneller düzenlemek” hedefi kapsamında farkındalık toplantısı düzenlendi.

2.9.1 Stratejik Plan Kapsamında Oda’ya Bağlı Endüstri Meslek Lisesinin Mesleki Gelişimine Katkı Sağlamak Amacıyla;

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan 2023 Eğitim Vizyonu’na da paralel olarak 2019 yılında  teması “Mesleki ve Teknik Eğitim” olarak belirlenmiş ve bu kapsamda çeşitli faaliyetler gerçekleştirmesi planlanmıştır. Bu kapsamda Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz Geleceğim Mesleğim Konferansına katılmıştır.

2019 KASIM AYI BASIN YAYIN FAALİYETLERİ

YEREL BASINDA GÖRÜNME SAYISI 68
WEB SAYFASI ZİYARETÇİ  SAYISI 5.703
WEB SAYFASI FARKLI GÖRÜNTÜLEME SAYISI 4,432
SAYFADA GEÇİRİLEN ORTLAMA SÜRE 01.06
HEMEN ÇIKMA ORANI %64,98
ÇIKIŞ YÜZDESİ %39,86
FACEBOOK TAKİPÇİ SAYISI
TWİTTER TAKİPÇİ SAYISI
INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYISI
4.923
1.069
782
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR