Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ODAMIZ PERSONELİ YANGIN SÖNDÜRME TATBİKATINA KATILDI

Bu haber 28 Ağustos 2020 - 13:04 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.
ODAMIZ PERSONELİ YANGIN SÖNDÜRME TATBİKATINA KATILDI

Odamız iş Planı 2.4.5 İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) Risklerinin Yönetimi Konusunda Çalışmalar Yapmak maddesi kapsamına istinaden;

Kırşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Müdürlüğü tarafından odamız personeline Yangın Söndürme Tatbikatı uygulaması yaptırıldı.

Kırşehir İtfaiye Müdürlüğünce verilen tatbikata Genel Sekreterimiz Pınar Demir, Ticaret Sicil Müdür Yardımcısı Cem Şahin ve İç Hizmet Sorumlusu Meral Yanık yangından korunma yolları, olası bir yangın anında alınacak tedbirler, yangın söndürme cihazının kullanımı ve olası bir yangın anında alınacak tedbirler, yangın söndürme cihazının kullanımı hakkında Kırşehir İtfaiye Müdürlüğü İtfaiye Müdürü Neşet Aydın, Ekip Amiri Özal Işık ve İtfaiye Eri Yusuf Çevik tarafından sözlü olarak anlatılmış ve daha sonrasında uygun bir alanda hazırlanan ateş eşliğinde uygulama eğitimi gerçekleştirilmiştir. Olası bir yangına hangi açıdan müdahale edileceği, yangın türüne göre( elektrik, mutfak, gaz, vs.) ne ile ve nasıl müdahale edilmesi gerektiği, yangın sonrası soğutma işlemleri hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR