Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

BAŞKANIMIZ YILMAZ'DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Bu haber 28 Ekim 2020 - 8:19 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.
BAŞKANIMIZ YILMAZ'DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Yılmaz “Milli bayramlarımız içinde Cumhuriyet Bayramı ayrı bir öneme sahiptir. Cumhuriyet olmadan çağdaşlaşmamız mümkün değildir. Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak Milli Mücadeleyi başlatıp, 29 Ekim 1923 tarihinde de “Türk Milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir” diyerek ilan ettiği Cumhuriyet, bizlere bırakılmış en büyük mirastır. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi Cumhuriyet’in ilelebet payidar kalacağına tüm kalbimizle inanıyor, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bu uğurda canlarını hiçe sayan şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Cumhuriyetimizin 97.yılı kutlu olsun.’’

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR