Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

BAŞKANIMIZDAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Bu haber 07 Nisan 2020 - 12:16 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.
BAŞKANIMIZDAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa YILMAZ, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Mustafa YILMAZ, Berat Kandilinin İslam aleminin, ülkemizin ve insanlığın üzerinde bulunan her türlü olumsuzluklardan beratına vesile olması temennisinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa YILMAZ, Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Gönüllerin merhamet dolduğu, insanların sabırlı, sevgi ve saygının hakim olduğu Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandilini idrak etmenin manevi iklimini yaşıyoruz. Ruhen müminlere ağır gelen her türlü sıkıntıdan ve insana yakışmayan her türlü kötülükten kurtuluşa vesile olacak olan Mübarek Berat Kandilini idrak edeceğiz. Af ve şükür vesilesi olan kandiller, müminler için de manevi bir arınmanın yanında, hayat muhasebesi yapma fırsatı sunan gecelerdir. Berat Kandili de bu önemli gecelerden bir tanesidir. Bu gece, birey olarak her türlü olumsuzluklardan arınmak için yüce Rabbimizden beratımızı isteyelim. Sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım ve bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizle birlikte on bir ayın sultanı Ramazan ayını hep birlikte idrak edelim. Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Rabbimizden beratımızı isteyeceğimiz bu gecenin, insanlığa, Tüm İslam alemine, ilimize, ülkemize ve milletimize birlik ve beraberlik, kardeşlik ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum" 

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR