Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

EXPONATURA 2021 - 11.DOĞAL ORGANİK VE SAĞLIKLI ÜRÜNLER FUARI

Bu haber 28 Eylül 2020 - 11:28 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.
EXPONATURA 2021 - 11.DOĞAL ORGANİK VE SAĞLIKLI ÜRÜNLER FUARI

Türkiye'nin doğal, organik ve sağlıklı yaşam sektöründe tek ihtisas fuarı olan Exponatura 4-7 Şubat 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde sektörü profesyonel alıcıları ile buluşturacak.

Exponatura, tüm dünyada talebin rekor düzeyde arttığı bu dönemde pazara rehberlik etmek, alıcıları ve satıcıları buluşturmak amacıyla organize edilecek. Fuar sektörün iş hacmine ve bölgesel firmaların büyümesine önemli ölçüde katkı sağlayacak.

Bölgemizin doğal, organik ve sağlıklı ürünlere yönelik kurum ve projelerini tanıtmak ve geliştirmek amacıyla Exponatura Fuarı'na stant ile  katılabilir ve Bölgemizdeki doğal, organik ve sağlıklı ürünler alanında faaliyet gösteren kuruluşların katılımını sağlayabilirsiniz. 

Fuar kapsamı: Doğal ve organik gıda ve ürünler, doğal ve organik içecekler, diabetik ürünler, doğal tedaviler, bitkisel ilaçlar, vitaminler ve enzimler, bitkisel kozmetik ve güzellik ürünleri

Detaylı bilgi için www.exponatura.net

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR