“Köklü Gelenek, Vizyonlu Gelecek”
1914’ ten BU YANA TÜCCARIN YANINDA
Destek Hattı +90386 213 11 86
EnglishTurkish
EnglishTurkish

K Türü Yetki Belgesi 2018 İşlem Ücretleri

"K" Türü Yetki Belgeleri Tescil Birimi

Geri Dön

K Türü Yetki Belgesi 2018 İşlem Ücretleri

  • Yetki Belgesi Türü Ödeme TutarıÖdeme Şekli
   Yeni Taşıt Ekleme:    454,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni Taşıt Ekleme (Muayene sebebi):  454,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank  veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni K1 Yetki Belgesi:15.166,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni K2 Yetki Belgesi:15.166,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni K3 Yetki Belgesi:  7.582,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni K1* Yetki Belgesi:  3.791,00  TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni K2* Yetki Belgesi:  3.791,00  TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni Taşıt Ekleme TOBB Katkı Payı:     30,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Yeni Belge TOBB Katkı Payı:   30,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   K1 Yetki Belgesi Süre Uzatımı:    758,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   K2 Yetki Belgesi Süre Uzatımı:    758,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   K3 Yetki Belgesi Süre Uzatımı:     379,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   K1* Yetki Belgesi Süre Uzatımı:    189,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   K2* Yetki Belgesi Süre Uzatımı:     189,00 TLUDH Bakanlığı Hesabına, Vakıf Bank veya Ziraat Bankası Kırşehir Şubesine Nakit Olarak Yatacaktır.
   Zayi Yetki Belgesi ÜcretsizHer hangi bir işlem ya da evrak bedeli talep edilmemektedir.
   Zayi Taşıt Kartı ÜcretsizHer hangi bir işlem ya da evrak bedeli talep edilmemektedir.
   Zayi Taşıt Belgesi ÜcretsizHer hangi bir işlem ya da evrak bedeli talep edilmemektedir.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.
veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.


Destek Hattı
+90386 213 11 86
Ticaret Sicil İşlemleri
45 Dakikalık işlem süresi mevcuttur.
Adres Değişikliği
45 Dakikalık işlem süresi mevcuttur.
Tarih:
Zaman:
Ad & Soyad:
E-Posta:
Telefon:
Limited Şirket Kuruluş İşlemleri
-Sicil Müdürlüğü'ne Hitaben Dilekçe, Mersis Girişi, Kimlik, İkametgah, Taahhütname, Oda'ya Hitaben Dilekçe
Tarih:
Zaman:
Ad & Soyad:
E-Posta:
Telefon: