Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

KIRŞEHİR TSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTIMIZ YAPILDI

Bu haber 27 Kasım 2019 - 15:30 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.
KIRŞEHİR TSO HAFTALIK OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTIMIZ YAPILDI

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz Başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı, açılış ve yoklama ile başladı.

  • 19-27 Kasım tarihleri arasında 4 tane yeni kayıt yapılmıştır.
  • 19-27 Kasım tarihleri arasında 1 tane üye kaydı silinmiştir.

Akreditasyon standardı gereği, son 3 yıllık gelir-gider karşılaştırmaları raporu Yönetim Kurulu’na sunulmuş ve 2020 yılı tahmini bütçesi Yönetim Kurulu tarafından onaylanarak Meclis’e arz edilmiştir.

Akreditasyon standardı gereği Eskişehir Sanayi Odası ile yapılan kıyaslama çalışması sonucunda hazırlanan rapor, Yönetim Kurulu’na sunulmuştur.

2019 yılı iş planımızda yer alan faaliyetlerden biri olan “Çocuk istismarına karşı ebeveynleri bilinçlendirici paneller düzenlenmesi” maddesi kapsamında, 25 Kasım 2019 tarihinde düzenlenen panel sonucu hazırlanan rapor, Yönetim Kurulu’na sunulmuştur. Etkinlikten memnuniyet oranı %89,78 olarak ölçülmüştür.

Akreditasyon standardı ve Odamızda uygulanmakta olan yönetim sistemleri gereği, personelin mesleki eğitimler ile kendini geliştirmesi gerektiğinden, Odamız personelleri Atilla Şenyüz ve Filiz Sanı’nın “sayısal takograf eğitimi”ne, İpek Koçyiğit ve Halil Ekicioğlu’nun dış ticaret eğitimlerine katılması Yönetim Kurulu tarafından onaylanmıştır.

FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR