Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

ODAMIZ MESAİ SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK

Bu haber 21 Nisan 2020 - 17:29 'de eklendi ve 136 kez görüntülendi.
ODAMIZ MESAİ SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: KORONAVİRÜSLE MÜCADELE KAPSAMINDA ODAMIZIN YENİ DÖNEM ÇALIŞMA PLANLAMASI HK.

Sayın Üyemiz, Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de insan hayat açısından son derece tehlikeli olan yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılması ve vatandaşlarımızın hayatlarını tehdit etmesini engellemek adına Odamızca ilk günden itibaren yetkili mercilerin uyarıları ve tedbirleri dikkate alınarak çalışmalar sürdürülmektedir.
İlk olarak, siz değerli üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığına verdiğimiz hassasiyetten hareketle, çalışma alanlarımızda hijyeni artıracak bir dizi uygulama hayata geçirilmiştir.

22 Mart 2020 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesine uygun olarak, çalışmalarımız iş akışını bozmayacak şekilde kurum içerisinde asgari sayıda personel ile sürdürülürken, bazı işlerde uzaktan, bazı işlerde ise dönüşümlü bir çalışma modeli devreye alınmıştır.

Buna ek olarak; Odamız Yönetim Kurulunca; 22.04.2020 tarihinden geçerli olmak üzere;

- Odamızın çalışma saatleri, 09.00 – 17.00 olarak güncellenmiştir,

- Çalışma saatleri içerisinde Odamıza giriş-çıkışların azaltılmasına yönelik olarak da, virüs tehdidi ortadan kalkana kadar, internet ortamından Sicil Kayıt Sureti, Faaliyet Belgesi vb odamız web sayfasından alınabilir. Ayrıca koronavirüsten korunma tedbirleri kapsamında sektörel ve genel ticareti kapsayan her türlü gelişmeyi, bu süreç içerisinde web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden duyurmaya devam ediyor olacağız. Bu çerçevede sosyal medya hesaplarımızı da takip etmenizi önemle tavsiye ederiz. (Facebook & Twitter & Instagram /https://kirsehirtso.org.tr/)

Önceliğimiz olan insan sağlığıyla birlikte, işlerimizin de sağlıklı yürümesi için gereken tüm tedbirler Odamızca alınmaya devam edecektir.

Anlayış için teşekkür eder bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR