Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ MUSTAFA YILMAZ’DAN CORONA VİRÜSÜ (COVİD´19) HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

Bu haber 16 Mart 2020 - 12:59 'de eklendi ve 157 kez görüntülendi.
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ MUSTAFA YILMAZ’DAN CORONA VİRÜSÜ (COVİD´19) HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

Değerli Üyemiz;
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Kurulduğu 1914 yılından bu yana aralıksız hizmet veren ve önceliğimiz üyelerimizden başlayarak toplum için çalışmak, kaliteli, yenilikçi ve sosyal sorumluluk bilincinde olan, üyelerimizin ve KTSO çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelmektedir.

Bu sebeple son dönemlerde Korona Virüsü (COVID-19) salgını dünyayı tehdit etmeyi sürdürürken; Şimdi yapmamız gereken hayatımızı yeni bir düzene sokmaktır. ‘’Risk somut, tedbirlerse basittir. Korona Virüs tedbirlerimizden daha güçlü değildir. ’’Sivil toplum kuruluşu olarak aldığımız tedbirleri, sizlerle paylaşmak istiyorum.

Koronavirüs tehdidi ilk ortaya çıktığı günden itibaren ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek gerekli tedbirleri almış, personelimizin ve üyelerimizin Koronavirüs tehlikesinden nasıl korunmaları gerektiği konusunda bilgilendirilmiştir.

Sağlık Bakanlığımız bu süreci büyük bir titizlik ve hassasiyetle yönetmektedir. Bizler ise her gün binlerce üyeye hizmet vermenin getirdiği sorumluluk bilinciyle, üzerimize düşen görevleri eksiksiz yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Ülkemizde baş gösteren COVID-19 virüsünün oluşturduğu riske karşı, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak Mart ve Nisan aylarında planlamış olduğumuz ve odamız bünyesindeki toplu organizasyonlar ileriki tarihe ertelemek suretiyle iptal etmiş bulunmaktayız.

Aynı zamanda üyelerimizin söz konusu virüs hakkında bilgilendirilmesi hakkında odamız tüm sosyal medya hesaplarında bilgilendirmeler yapılmıştır.

Hizmet Katında bulunan ilan panolarımıza ve üyelerimizin ve tüm personelin görebileceği yerlere Sağlık Bakanlığı’nın hazırladığı bilgilendirme afişleri asılmıştır.

TOBB tarafından gönderilen ve Sağlık Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu “Ellerimizi Yıkayalım Sağlığımızı Koruyalım” adı altında göndermiş olduğu yazısı ve ekinde yer alan afişleri tüm birimlere gönderilerek, personelimize ve Üyelerimize duyurusunun yapılması sağlanmıştır.

Üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı dikkate alınarak; Oda ofislerde yer alan tüm malzemelere yönelik temizlik faaliyetlerimiz daha titiz ve özenle devam etmektedir

Başlatmış olduğunuz ve düzenli aralıklarla da devam edecek olan ilaçlama faaliyetlerimiz ile de virüsün olası bulaşma etkisine karşı odamızı en temiz şekilde hazırlayarak üyelerimize hizmet sunmaktayız.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak; tüm kurum ve kuruluşlarla sıcak temas halinde olup; almış olduğumuz bu önlemler üyelerimizin ve personellerimizin sağlığını güvence altına almak adına ilgili birimlerle koordineli şekilde almakta ve üyelerimizin ve personelimizin sağlığını korumak için tüm imkanlarını sonuna kadar kullanmaktayız.

Bu yeni tip Koronavirüsün en kısa sürede kontrol altına alınarak yaşanan tedirginliğin son bulunması en büyük temennimizdir.

Yaşanan bu süreçte desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

 

Mustafa YILMAZ

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR