Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

İşyerleri ve Ulaşım Araçları İçin COVID-19 Çalışma Rehberi Afişleri

Bu haber 06 Temmuz 2020 - 10:08 'de eklendi ve 257 kez görüntülendi.
İşyerleri ve Ulaşım Araçları İçin COVID-19 Çalışma Rehberi Afişleri

Sayın Üyemiz,

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yazısında; Bilimsel Danışma Kurulu tarafından, “Çalışma Rehberi Afişi” ve “Kapasite Bilgisi Afişi” hazırlandığı bildirilerek, ekli yazıda belirtilen sektörlere ilişkin faaliyet gösteren üyelerin afişleri https://covid19bilgi.saglik.gov.tr/tr/calisma-rehberi-afisleri.html adresinden temin ederek bastırmalarının ve işyerlerine asmalarının talep edildiği belirtilmiştir.

İlgili Bakanlık yazısında; yeni dönemde tedbirlere tam uyumu sağlamak için, bütün şehirlerde ekli dosyada belirtilen sektörlerdeki işyerlerin girişlerine kendileri ile ilgili “Çalışma Rehberi Afişi” ve “Kapasite Bilgisi Afişi”nin, genel mekanlarına “COVID 19 Bilgilendirme Afişi”nin ve lavabo alanlarına “Lavabo Alanı İçin Bilgilendirme Afişi”nin asılmasının sağlanması, ulaşım araçlarına ise kendileri ile ilgili “Çalışma Rehberi Afişi”nin asılmasının sağlanması yer almaktadır.

Söz konusu “İşyerleri ve Ulaşım Araçları İçin COVID-19 Çalışma Rehberi Afişleri”ne ilişkin yazı ilişikte sunulmuştur.

https://covid19bilgi.saglik.gov.tr/tr/calisma-rehberi-afisleri.html 

İşyerleri ve Ulaşım Araçları İçin COVID-19 Çalışma Rehberi Afişleri

Üyelerimize duyurulur...

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR