Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

KORONAVİRÜS DENETİMİ YAPILDI

Bu haber 06 Ağustos 2020 - 16:38 'de eklendi ve 101 kez görüntülendi.
KORONAVİRÜS DENETİMİ YAPILDI

Kontrollü sosyal hayat döneminde yapılan en kapsamlı Koronavirüs denetimi ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığı’nın 81 Valiliğe gönderdiği Koronavirüs Denetimleri konulu genelge kapsamında ilimizde de "Sağlık İçin, Hepimiz İçin" sloganıyla Vali Sayın İbrahim Akın başkanlığında geniş kapsamlı bir denetleme gerçekleştirildi.

Valilik önünden başlayıp Terme Caddesi sonuna kadar devam eden denetlemeye Vali Sayın İbrahim Akın, Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Tekdoğan, ilgili kurum ve kuruluşlarının amirleri, meslek odaları temsilcileri, görevliler katıldı.

Koronavirüs denetimi, insanlarımızın yoğun şekilde bulunduğu iş yerlerini denetleyerek işletme sahipleri ve vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen konularında uyarılarda bulunmaları ile sona erdi.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR