Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO
Meslek Komitesi Üyeleri

1. MESLEK GRUBU

  • Süleyman EKİCİ Meslek Komitesi Başkanı
  • Kadir KANGAL Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Çağatay Han TORUN Meslek Komitesi Üyesi
  • Mustafa SAVCI Meslek Komitesi Üyesi
  • Mehmet KANGAL Meslek Komitesi Üyesi
  • Kemal YAVUZ Meslek Komitesi Üyesi
  • Osman DAĞ Meslek Komitesi Üyesi

Büyükbaş Ve Küçükbaş Hayvansal Ürünlerin Yetiştirilmesi, Hayvansal Ürünlerin Üretimi Toptan Ve Perakende Ticareti Ve Gübre Bayileri İle Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Meslek Komitesi

 

2. MESLEK GRUBU

  • Dursun YAZ Komite Meslek Komitesi Başkanı
  • Medeni AYDIN Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Mehmet AYDIN Meslek Komitesi Üyesi
  • Emrah AVCI Meslek Komitesi Üyesi
  • Emrullah SAYGILI Meslek Komitesi Üyesi
  • Mahmut YAĞMUR Meslek Komitesi Üyesi
  • Orhan YILDIRIM Meslek Komitesi Üyesi

İnşaat Ve Bu Sektörde Tamamlayıcı Hizmet Sunanlar İle Konut Yapı Kooperatifleri Meslek Komitesi

 

3. MESLEK GRUBU

  • Burhan SOYLU Meslek Komitesi Başkanı
  • Fatih ASLAN Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Nuri BAHÇECİ Meslek Komitesi Üyesi
  • Yıldırım ASLAN Meslek Komitesi Üyesi
  • Nural TAŞ Meslek Komitesi Üyesi

Gıda Ürünleri,İçecek Ve Tütün Ürünleri Toptan Ve Perakende Ticareti,Un Ve Unlu Mamüller Üretimi Meslek Komitesi

 

4. MESLEK GRUBU

  • Abdurrahman BAŞAK Meslek Komitesi Başkanı
  • Tolga KARACAN Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Ahmet SARI Meslek Komitesi Üyesi
  • Mustafa BULUT Meslek Komitesi Üyesi
  • Murat CANBOLAT Meslek Komitesi Üyesi
  • Hüseyin SARI Meslek Komitesi Üyesi
  • Gökhan ÇALIŞKAN Meslek Komitesi Üyesi

Pvc Ürünleri,Her Türli Tarım Alet Ve Makinaları Mermer Ürünleri,Mobilya Çelik Kapı,Metal Ve Demir Döküm,Ahşap Ve Kapı Pancere,Yapı Kimyasalları ,Kozmetik Ve Temizlik Ürünleri,Tekstil,Hazır Beton İmalatı Meslek Komitesi

 

5. MESLEK GRUBU

  • Hülya ÇOŞKUNTUNA Meslek Komitesi Başkanı
  • Ufuk YİĞİT Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Hamdi TOPRAK Meslek Komitesi Üyesi
  • Ahmet YÜKSEL Meslek Komitesi Üyesi
  • Ümit TÜRKAL Meslek Komitesi Üyesi

Motorlu Taşıtların Satışı Onarımı, Aksesuar Ve Yedek Parçaların Toptan, Perakende Satışı İle Motorlu Taşıtların Akaryakıtların Satışı Meslek Komitesi

 

6. MESLEK GRUBU

  • Zeynal BİÇİCİ Meslek Komitesi Başkanı
  • Aladdin DOĞAN Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Mustafa YILMAZ Meslek Komitesi Üyesi
  • Mustafa Servet BEYDOĞAN Meslek Komitesi Üyesi
  • Selçuk YENİCE Meslek Komitesi Üyesi

Elektrikli Ve Elektriksiz Ev Eşyaları, Her Türlü Elektronik Eşya İle Dayanıklı Tüketim Malları Satışı, Avcılık Ve Balıkçılık Teçhizatı İle Malzemelerin Satışı, Ev Tekstil Ürünleri, Manifatura, Konfeksiyon, Ayakkabı, Mobilya Perakende Satışı Meslek Komitesi

 

7. MESLEK GRUBU

  • Bayram KAYA Meslek Komitesi Başkanı
  • Ali ARDIÇ Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Murat TEKDOĞAN Meslek Komitesi Üyesi
  • Levent KÖROĞLU Meslek Komitesi Üyesi
  • Ziya KABADAYI Meslek Komitesi Üyesi

Yapı Malzemeleri, Nalburiye, İnşaat Ve Elektrik Ve Sıhhı Tesisat Malzemelerinin Toptan Ve Parakende Ticareti Meslek Komitesi

 

8. MESLEK GRUBU

  • Tefik EKİCİ Meslek Komitesi Başkanı
  • Haydar LAÇİNER Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Bayram YEŞİLYURT Meslek Komitesi Üyesi
  • Eşref AŞIK Meslek Komitesi Üyesi
  • Mustafa BULUT Meslek Komitesi Üyesi

Ulaşım Hizmetleri Ve Bu Hizmetleri Destekleyici Faaliyetler Meslek Komitesi

 

9. MESLEK GRUBU

  • Mehmet Taner KOCA Meslek Komitesi Başkanı
  • Mustafa TAŞDEMİR Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Kürşat ÜNSAL Meslek Komitesi Üyesi
  • Burak Bülent BATI Meslek Komitesi Üyesi
  • Ömer KAYA Meslek Komitesi Üyesi

Finans, Bankacılık İle Sigortacılık Hizmet Birimleri Meslek Komitesi

 

10. MESLEK GRUBU

  • Engin KAYA Meslek Komitesi Başkanı
  • Uğur BÜYÜKŞAHİN Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Ali ATİK Meslek Komitesi Üyesi
  • İlker DEMİRBİLEK Meslek Komitesi Üyesi
  • Soner BAHADIR Meslek Komitesi Üyesi

Emlak, Mimarlık, Mühendislik Gibi Lisans Gerektiren Diğer Serbest Meslek Faaliyetleri İle Diğer Destek Hizmet Faaliyetleri Meslek Komitesi

 

11. MESLEK GRUBU

  • Soner DEMİRBAŞ Meslek Komitesi Başkanı
  • Ersin SÜNGÜ Komitesi Başkan Yardımcısı
  • Ahmet GÖÇEN Meslek Komitesi Üyesi
  • Mehmet IŞIK Meslek Komitesi Üyesi
  • Müfit GÖÇEN Meslek Komitesi Üyesi

Saat, Kuyumculuk, Optik, Bilgisayar Tamir Bakım, Sarf Parekende Ticareti, Reklam Ajanslarının Faaliyetleri, Telekominikasyon Teçhizatının Perakende Ticareti Meslek Komitesi

 

12. MESLEK GRUBU

  • Oğuz BAYRAM Meslek Komitesi Başkanı
  • Mirze Mehmet YILDIZ Komitesi Üyesi
  • Ahmet GÜNDAY Meslek Komitesi Üyesi
  • Davut EKİCİOĞLU Meslek Komitesi Üyesi
  • Kenan YANIK Meslek Komitesi Üyesi

Konaklama, Lokanta, Retaurant, Otel, Özel Eğitim Kurumları, Yurt İşletmeciliği, Çim Futbol Saha İşletmeciliği Meslke Komitesi

 


Aradığınız bilgileri bu sayfada bulabildiniz mi?
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
SON YAYINLAR