Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
YOZGAT TSO

Vodafone E Ticaret Toplantısı

Bu haber 19 Kasım 2020 - 15:10 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.
Vodafone E Ticaret Toplantısı

Sn Üyemiz,

Pandemi ile birlikte dijital dönüşümün hız kazanmasıyla, şirketlerimizin ürettikleri ürünleri dijital ortama taşıyarak oluşturduğu satış ve pazarlama kanalları oldukça önemli hale gelmiştir. Konuya ilişkin olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde e-ticaretin sunduğu fırsatlara yönelik birçok eğitim programı uygulamaya konulmuş, ayrıca ilk defa e-ticaret yapacak işletmelerin pazar yerlerinde komisyonsuz satış yapabilmesine imkân tanıyan projeler uygulanmıştır.
 
Bununla birlikte, pazar yerlerindeki sisteme uyum sağlayamayan ancak işini dijital ortama taşıyarak kendi e- ticaret sitesini kurmak isteyen üyelerimiz için "E-Ticaret Hizmet Paketi" tasarlanmıştır.
 
Söz konusu paket ile TOBB bünyesindeki 365 oda ve borsa üyesi KOBl'lere e-ticaret alanında ihtiyaç duyacakları her türlü hizmet ve altyapıya kolaylıkla ulaşma imkânı sağlanmaktadır.
 
Vodafone Business işbirliğinde oluşturulan "E-Ticaret Hizmet Paketi" ile alan adı, hosting, email, güvenlik, stok takibi, yedekleme, ödeme altyapıları, türn yazılım özellikleri ve arama motoru optimizasyonu ile anahtar teslim e-ticaret sitesi kurulmakta ve KOBİ'lerin teknik ihtiyaçları ve dijital pazarlamayla ilgili soruları için de ücretsiz danışmanlık ve eğitim desteği verilmektedir.
 
Bu kapsamda üyelerimizi bilgilendirmek için Zoom üzerinden E-Ticaret toplantısı düzenlenecektir. Toplantı katılım linki aşağıdadır.
 
https://hanifeberber.my.webex.com/webappng/sites/hanifeberber.my/dashboard?siteurl=hanifeberber.my
 
Toplantı ID: 625810257
 
Üyelerimize önemle duyurulur.

Etiketler :
FOTO GALERİLER
EN SON YAYINLANANLAR
İLGİLİ FAALİYETLER
SON YAYINLAR